08.04.24

 

IV етап Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад

        У 2023/2024 навчальному році в очній формі  проводиться  IV етап Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад з астрономії, біології, болгарської мови та літератури, географії, інформатики, інформаційних технологій, історії, математики, правознавства, румунської мови та літератури, словацької мови та літератури, угорської мови та літератури, української мови і літератури, фізики, хімії (наказ МОН від 12.03.2024 № 314).

       Завершились змагання на IV етапі Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад предметів фізико-математичного циклу. Учасники продемонстрували не лише ґрунтовні академічні знання з предметів та уміння розв’язувати завдання олімпіадного рівня, а й проявили здатність наполегливо працювати, долати труднощі та перемагати!

 З 24 по 29 березня 2024 року в м. Івано-Франківську проводився ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. Найкращі юні фізики з усієї України мали можливість продемонструвати свої знання при розв’язуванні цікавих задач в теоретичному турі та показати дослідницькі уміння і в експериментальному турі.

26-30 березня 2024 року на базі Ужгородського національного університету відбувся IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. 86 учасників, учнів 8-11 класів закладів освіти України, розв'язували складні задачі на моделювання засобами інформаційних технологій.  5 квітня 2024 року у м. Львові завершився IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії.

Диплом ІІ ступеня з астрономії

Гербут Уляна – учениця 9 класу ТАЛУГ ім. І.Франка

Диплом ІІ ступеня з інформаційних технологій

Бліщ Софія- учениця 10 класу ТАЛУГ ім. І.Франка

Диплом ІІІ ступеня з фізики

Сірий Костянтин – учень 8 класу ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24

Марчук  Соломія – учениця 10 класу ТАЛУГ ім. І.Франка

Бажаємо подальших успіхів і перемог підкорювачам олімпійських вершин!

Тримаймо стрій! Все буде Україна!


Немає коментарів:

Дописати коментар